Hakkımızda

ANTAKYA GALVANİZ

ANTAKYA GALVANİZ, 2010 yılında sıcak daldırma galvaniz ve çeşitli çelik ürünler üretimi alanında hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Antakya Galvaniz, metal sektöründeki çalışmalarından doğan galvaniz ihtiyacını kendi bünyesinde gidermek ve bölgedeki galvaniz ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Antakya Galvaniz, yol bariyeri ekipmanları ile aydınlatma direkleri üretimi, montajı ve galvanizleme hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda bölgedeki işletmelerin galvanizleme ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

ANTAKYA GALVANİZ'in faaliyet konuları şöyle sıralanabilir:

MİSYONUMUZ

Bölgemizdeki galvanizleme ihtiyaçlarını ulusal ve uluslararası standartlarda çevreye duyarlı bir şekilde, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak karşılamak.

 

VİZYONUMUZ

Sürekli kendini geliştiren düşünce sistemiyle sektörün kalitesini artırmak.

HEDEFİMİZ

ANTAKYA GALVANİZ, nitelikli ve yüksek motivasyonlu işgücünün yaratacağı farka inanarak çalışanlarını özenle seçer ve gerek mesleki gerek kişisel gelişmeleri için onları destekler.

Çalışanlarının yüksek performansa ulaşmasını sağlayacak model ve uygulamalar ile sistemli bir gelişim hedeflemektedir. Üyesi olduğu uluslararası yapının değerleri ile yerel değerleri sentezleyerek çalışmalarını yoğun bir biçimde yürütmektedir.

Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda ANTAKYA GALVANİZ her heçen gün büyüyen yatırımları ve gelişen organizasyonuyla önemli bir oyuncu olmanın ötesinde; sektörü değiştiren ve dönüştüren bir lider olmayı hedeflemektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

ANTAKYA GALVANİZ, müşteri memnuniyetini önde tutan müşteri odaklı kalite politikalarını benimsemiştir. Günümüzde ürün kalitesi yanısarı hizmet kalitesi de önemlidir. ANTAKYA GALVANİZ, bu iki unsuru bütünleştirerek müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir.

ANTAKYA GALVANİZ müşterilerine aşağıdaki konuları taahhüt etmektedir:

  • Dünya standartlarında üretim
  • Kalite hizmeti
  • Hızlı ve zamanında teslim
  • Uygun ticari koşullar
  • İstikrarlı hizmet
  • Satış sonrası servis
  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti
ANTAKYA GALVANİZ ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik pazarlama faaliyetlerini arttırarak sürdürmektedir. Geniş ürün yelpazesi ve yüksek kapasitesi ile mevcut müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır.
Kalite politikamızın hedefi, müşterilerimize güvenilir ve rekabetçi ürün ve hizmet sunmaktır.

Kalite, sürdürülebilir gelişimimizde mükemmeliyet demektir ve uzun vadede ekonomik fayda sağlamak için oldukça önemlidir. Müşteri odaklılıkta lider olmak, müşterilerin KALİTE beklentilerini aşmayı gerektirir.

Tedarikçilerimiz ile güçlü ilişkilerimiz, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin nihai kalitesini artırmakta yardımcı olur. Kalite Yönetim Sisteminin etkinliinin sürekli iyileştirilmesi, kuruluşumuzun temel taşlarından biridir.

Tüm çalışanlarımızı ve çalışma arkadaşlarımızı, KALİTE için kişisel bir bağlılık benimsemeye teşvik ediyoruz. KALİTE, kültürümüzün bir parçasıdır.